Podpořte český hotel na Bali a předplaťte si třeba dovolenou nebo lekci surfingu


Český hotel Riviera House v Canggu na Bali potřebuje vaši pomoc. Kvůli současné nehostinné situaci se turismus po celém světě v podstatě zastavil, ale nic není ztraceno. Pomozte surfařským nadšencům přečkat těžké časy a zachraňte český odkaz v Indonésii skrz crowfunding. Projekt lze momentálně podpořit na serveru HitHit.cz v rámci kampaně Antivir.

Když se v Česku řekne dovolená na Bali, automaticky se většině cestovatelů vybaví město Canggu a hlavně odvěké útočiště surfařů Riviera House Bali, které funguje od roku 2012. „V Canggu jsme doma. Žijeme tu přes 7 let, takže tu perfektně známe všechny lokální restaurace, kluby, lokální bistra, kavárny a další místa, která z vaší dovolené udělají gurmánský zážitek,“ popisují provozovatelé hotelu stručně své živobytí, které láká na Bali turisty z celého světa.

Vše začalo jako český sen nadšených Čechů, kteří na Bali v roce 2012 otevřeli hotel nejen pro svoje krajany. Chtěli surfovat, jíst dobré jídlo a žít u oceánu. Indonéský ostrov jim vše splnil a navíc je propojil s místními obyvateli, které dodnes zaměstnávají. Z důvodu krize v souvislosti s koronavirem, který doslova ze dne na den zastavil veškeré cestování a turistiku, se nyní rozhodli provozovatelé Riviera House požádat o podporu všechny svoje příznivce i minulé nebo budoucí návštěvníky. A nebojte se, že to bude zadarmo.

Provozovatelé Riviera House se rozhodli stát se součástí kampaně Antivirus na crowfundovém portálu HitHit.cz, o kterém se dozvěděli od českých živnostníků. „Všimla jsem si, že někteří moji podnikaví kamarádi z Teplic dokázali během týdne vybrat peníze skrz HitHit na nájem, energie i zaměstnance. A tak mě napadlo, že bychom to mohli využít na náš český projekt na Bali,“ popsala situaci jedna z iniciátorek projektu Radka Michalová. Zároveň přislíbila hromadu odměn, které může Riviera House nabídnout. Kromě merche a podpory nemajetných Balijců máte možnost si předplatit odměny jako je pronájem skútru v Canggu, lekce surfingu nebo ubytování v jednom z hotelů, kterými Riviera House disponuje. Odměn samozřejmě můžete využít až v době, kdy pandemie pomine, tedy klidně až za rok.

Hlavním cílem projektu je především podpořit místní komunitu, která to v současné době nemá příliš jednoduché. Riviera House totiž dává práci místním obyvatelům. „Není nic neobvyklého, že jeden schopný člen rodiny pracuje někde v hotelu nebo v restauraci a živí z toho svoje rodiče, sourozence nebo děti,“ popisuje situaci Milo Brzák, který ani během krize své balijské zaměstnance nepropustil, ale rozhodl se je naopak podpořit víc než předtím. I proto je jednou z odměn voucher na potraviny v hodnotě 100 korun. Celý výtěžek z této odměny bude předán těm nejchudším na Bali, kteří si za ně koupí jídlo.

Veškeré informace o projektu, který může zachránit český hotel na Bali, naleznete na portálu HitHit.cz, kde naleznete kromě podrobných informací i výčet všech odměn. Pomozte se nám přečkat těžké časy. Brzy se zase potkáme v Canggu na pláži s pivem Bitang v ruce.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí