Perfektně padnoucí, snadno ovladatelné. Sluchátka FreeBuds Pro se vzhledem inspirovala u architektury


Co mají společného světově proslulé chrámy jako Notre-Dame nebo Hagia Sophia a nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro? Možná vás to překvapí, ale je to tvar. Ale nebojte, neznamená to, že si před poslechem hudby dáte do uší zmenšeniny architektonických skvostů. Jde o mnohem nenápadnější geometrickou inspiraci kruhovými a obdélníkovými tvary, díky které jsou tato sluchátka mimořádná už na první pohled.

A co teprve poslech! Ten si díky sluchátkům můžeme v současnosti užívat při nespočtu činností, jako jsou sportování, práce nebo relax. I proto je důležité, jaké funkce tento univerzální asistent nabízí a zároveň jak praktické jeho nošení je. S kombinací obojího přicházejí nová sluchátka Huawei FreeBuds Pro, která umožňují kromě prvotřídního poslechu také izolaci od sebevětšího rámusu nebo naopak plný kontakt s okolím.

Osvědčená elegance

Už na první pohled zaujme zmíněný stylový design sluchátek, který kombinuje minimalistický vzhled s výraznými tvary. Spojení kulatých forem s obdélníkovými hranami je ostatně historicky osvědčeným postupem – s tímto konceptem pracovali i budovatelé největších světových chrámů. Z černého, bílého a stříbrného barevného provedení sluchátek si vybere každý. Díky tomu se FreeBuds Pro hodí na pracovní schůzku stejně jako pro sportovní výkon.

Při každé zátěži se můžete spolehnout na pohodlné nošení. Praktický tvar sluchátek kopíruje záhyb ucha, díky čemuž perfektně padnou. Jejich tvar zároveň umožňuje rovnoměrně rozložit tlak, silikonové špunty zase vhodně usazují zařízení v uchu. Cesta k dokonalému nošení se nezrodila přes noc, tvůrci sluchátek těžili třeba i z analýzy, která zkoumala šest nejtypičtějších tvarů ušního boltce. Sluchátka jsou zároveň průdušná, což umožňuje vyrovnávání vnitřního tlaku s okolím, takže při změnách nadmořské výšky už vám uši nezalehnou.

Nic vás už nevyruší

Hlavním posláním každých sluchátek je samozřejmě co nejdokonalejší zvuk. FreeBuds Pro nabízejí vynikající kvalitu zvuku díky elektromagnetickým měničům, které zaručují špičkový zážitek při poslechu hudby. Oceníte také mimořádnou kvalitu telefonních hovorů, která zůstane na výborné úrovni i za silného větru, jenž běžně představuje úhlavního nepřítele při poslechu ze sluchátek.

Díky aktivnímu potlačování hluku už právě okolní ruchy nebudou představovat vůbec žádný problém. Funkci tlumení lze nastavit na několika různých úrovních, od nejslabší až po tu, která úplně ztlumí klidně i mixer. FreeBuds Pro totiž dokážou stáhnout okolní šum až o 40 dB.

Zároveň se nemusíte bát, že byste byli se zapnutými sluchátky úplně odříznutí od okolního dění, což může být v některých situacích i nebezpečné. Nová sluchátka od Huawei umí díky trojici mikrofonů propouštět venkovní zvuky na stejné úrovni jako přehrávanou hudbu, takže kdo nechce, o nic nepřijde. Kolegy nebo přátele tak můžete poslouchat zároveň s oblíbenou muzikou.

Na přehmaty zapomeňte!

Nejen během sportu, ale i třeba při nenadálých pracovních situacích potřebujete sluchátka rychle ztlumit nebo upravit jejich funkce. A když se spěchá, chyby se dějí skoro samy. Ale nemusí to tak být vždy – intuitivní a zároveň spolehlivé ovládání usnadní kontrolu sluchátek i těm nejroztěkanějším uživatelům. Se sluchátky FreeBuds Pro se tak přehmaty stanou minulostí, každý úkon lze provést jednoduchým poklepáním či potažením.

Sluchátka mohou být připojena na dvě zařízení naráz, takže přes ně můžete například poslouchat televizi a videa z mobilu zároveň. A to na slušnou dobu, FreeBuds Pro vydrží přehrávat čtyři a půl hodiny v kuse, přičemž pouzdro s baterií a bezdrátovým dobíjením dokáže tento čas navýšit až na 20 hodin poslechu (nebo 16 hodin telefonování). Nabíjení je bleskové, jen sedm minut postačí na další hodinu přehrávání.

Sluchátka FreeBuds Pro za cenu 4 999 Kč a jejich prodej začíná 19. října. Dostupné budou u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.

zdroj: Huawei


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí