Okaaay Open Air letos už počtvrté. Kdo všechno vystoupí v hradeckém Sunparku?


Sotva se člověk rozkouká, má před sebou už 4. pokračování žánrové akce, kterou všichni známe pod názvem Okaaay Open Air. Na ní i letos, stejně jako každý rok, vystoupí top čeští a slovenští intepreti, tentokrát v čele s Ektorem, který minulý rok odevzdal omluvenku ve formě dlouho dopředu ohlášené koncertní pauzy. 

Během tohoto ročníku se tedy všichni fanoušci dočkají rovnocenné “náhrady” v podobě zbrusu nové Alfa show, v rámci níž stoprocentně zazní i společné bangery s dalšími účinkujícími, konkrétně se Sergeiem Barracudou a Separem. A co nás čeká dalšího? Například Smack, slovenští Nerieš, Palermo a navíc plejáda předních DJs v sestavě Noir, Saybon, Bussy, Lipi, Kwé a další. 

Dorazte si užít jedinečnou atmosféru hradeckého Sunparku, který kromě hudebních vystoupení nabízí i další možnosti vyžití. Počasí bude okaaay, takže vemte svou partu a vidíme se 21/7 na místě činu! PS: Ve hře je posledních pár VIP lístků.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí