Videoreport: Na Okaaay Open Airu vystoupila smetánka


Okaaay Open Air 2018

Pokud jste se na pár dní neodjeli ztratit do oblasti Dolních Vítkovic, tak ve stejné datum se konal v hradeckém Sunparku už počtvrté Okaaay Open Air. Na venkovní stagi si odehrál svůj debut před lidmi Palermo, objevilo se tu známé duo AK a strašnický král Smack. Mejdan se pak přesunul pár metrů vedle do hangáru, kde se dav nemohl dočkat samotného organizátora a interpreta, který je notoricky známý svým “Okaaayyy”.

Ektor, tušíte správně. Letos si kromě známých es, jako je Separ a Strapo, pozval i mladou krev ze Slovenska Nerieš, kteří svou show sice uzavírali celou noc, ale podpora se dostavila jak od českých fanoušků, tak i od Strapa, který je pocelý čas jejich koncertu supportoval na stagi. A mejdan to byl se vším všudy. Fanoušci znali texty všech snad do puntíku. Separ přijel se svým DJem Lipim a vzhledem k tomu, že profíky nic nerozhází, tak i přes potíže s nefunkčním počítačem si postahovali svoji tvorbu z internetu a dali show, jak se patří.

Tajným hostem byl už výše zmíněný Strapo, jehož si lidi uživali na maximum. A na Ektorovu show už bylo v hangáru tak zavařeno, že z toho dvakrát vypadly pojistky. Fanoušky to vůbec, ale vůbec nerozházelo, naopak dorapovali sami zbytek jeho songu Ballin. Okaaay! Podívejte se na náš videoreport z akce:

A tady fotky:


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí