Novinka: bezdýmové kouření. O co jde?


glo

Léto je definitivně za námi, slunečné a teplé dny, které jsme mohli trávit v zahradních restauracích, na terasách nebo v přírodě jsou ty tam. Pokud patříte mezi ty, kteří si ještě neumějí odepřít ve společnosti cigaretu nebo doutníček, je pro vás ta tam i příležitost absolvovat svou minutku závislosti, aniž byste byste se museli dekovat ven do sychravého a brzy i mrazivého počasí. Řešení tu však je, zkuste to tentokrát bez dýmu!

Zlozvyk

Všichni víme, že ideální a nejlepší by bylo seknout s kouřením úplně. Jenže to se lépe řekne, než udělá. Cigaretka po ránu, při jízdě autem, po dobrém obědě, po náročné obchodní schůzce nebo na večerním setkání s přáteli… Rituálů za léta užívání tabáku si kuřáci vytvořili spoustu a zbavují se jich velmi těžko.

Existují však prostředky a možnosti, jak možná rizika spojená s kouřením eliminovat. Moderní technologie jdou i v tomto ohledu tabákovým požitkářům naproti.

Bez zápachu

Asi nejnovějším trendem je v tomto ohledu tzv. bezdýmové kouření, chcete-li zahřívání tabáku. Potenciálně méně škodlivou variantou takového užívání tabáku, nabízí například zařízení glo.

Zahřívá tabák na 240 stupnů Celsia, tudíž jej nespaluje a emise toxických látek při jejich použití by tak měly být ve srovnání s klasickými cigaretami nižší až o 95 procent. Vedle toho je jejich používání daleko více přijímáno i společensky protože neprodukují nepříjemný kouř, zápach a ani popel.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě