Nové dobrodružství zlatokopa Todda Hoffmana: renovace chátrajícího dolu na Aljašce


Zlatokop Todd Hoffman je zpět! Společně se svým otcem Jackem, synem Hunterem a partou dalších zkušených zlatokopů se vrací na Aljašku, aby se pokusil vzkřísit chátrající důl nedaleko města Nome. Kvůli vidině velkého bohatství dává v sázku celou svou budoucnost. Podaří se mu tento náročný plán dotáhnout do úspěšného konce? Sledujte seriál Zlato Hoffmanovy rodiny (Hoffman Family Gold), který má premiéru v úterý 10. května 2022 ve 22 hodin na Discovery Channel.

Jedni ho milují, druzí nenávidí. Všichni fanoušci ho ovšem se zájmem sledují už od první chvíle, co se pustil do těžby zlata. Právě Todd Hoffman před časem odstartoval prostřednictvím seriálu Zlatá horečka zlatokopecké šílenství na stanici Discovery Channel. Tehdy hloubil jeden důl za druhým, jen aby dosáhl na vytoužené zlaté bohatství. Před více než čtyřmi lety však pověsil svou rýžovací pánev na hřebík, protože se chtěl více věnovat své rodině.

Jenže zlato mu zůstalo v krvi, a protože dostal nabídku, která se neodmítá, je nyní připraven začít s těžbou znovu. Spolu se svým otce, synem a partou zkušených zlatokopů včetně Jima Thurbera, předáka Andyho Spinkse a mechanika Randyho Hublera se pokusí vydolovat zlato v problémovém dole zhruba 80 mil severně od města Nome.

Todd se do ambiciózního plánu rozhodl vložit všechny své životní úspory, přestože tato investice je opravdu velký risk. Tím spíše, že se svým týmem přijíždí na místo pouhých sedm týdnů před začátkem zimy. Navzdory nelítostnému aljašskému počasí i opotřebovanému vybavení se však snaží udělat maximum, aby našel dostatek zlata a dostal důl do černých čísel.

Pokud se to Toddovi Hoffmanovi podaří, bude mít možnost těžit zlato po mnoho dalších desetiletí a vybuduje značné rodinné dědictví. Pokud ne, může to být naopak úplně poslední zlatokopecká kapitola v životě celé rodiny Hoffmanových.

Foto: Discovery Channel


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí