Nikotinové sáčky VELO čeká rebranding. S jarem přijdou nové barvy


Společnost British American Tobacco spustila v těchto dnech kampaň s názvem Weirdly Wonderful, ve které odkazuje na určitá specifika, která se pojí se způsobem aplikace nikotinových sáčků VELO a zároveň skvělými zážitky, o které díky této nikotinové alternativě a snadnosti použití dospělí uživatelé nepřijdou. Kampaň uvozuje kompletní jarní barevný rebranding portfolia značky VELO.

V nových barvách a pod novými jmény, která budou evokovat danou příchuť, se postupně v průběhu jara představí celé portfolio VELO. Novinkou bude také jasné označení velikosti, resp. intenzity ve variantách Mellow, Original a Intense.

„Novým brandingem jsme chtěli uživatelům zjednodušit orientaci v celém portfoliu nikotinových sáčků VELO. Výraznější a signifikantní barvy by jim v tom měly napomoci. A barvami bude provázena celá kampaň, kterou říkáme, že cokoliv se nám může zdát na první pohled podivné a neobvyklé, může zároveň přinášet povznášející a nevšední zážitek,“ vysvětluje manažer externí komunikace společnosti BAT Tomáš Tesař.

Ve stávajících baleních VELO již nyní uživatelé nacházejí ukázky nových barevných vizuálů. Následně budou představeny čtyři nové varianty nikotinových sáčků s unikátní příchutí máty, eukalyptu, skořice a pomeranče a také bezpečnostním „V-lock“ mechanismem, který má u všech nových balení VELO zabránit snadnému otevření krabičky dětmi.

Kompletní řada 10 různých variant nikotinových sáčků VELO bude v novém kabátě k dispozici uživatelům prostřednictvím e-shopu batstore.cz a v rámci sítě vybraných trafik a čerpacích stanic. Stejně jako všechny ostatní výrobky obsahující nikotin je tato nikotinová alternativa určena výhradně dospělým uživatelům.

Foto: BAT


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli