Netflix představuje Death Note v prvním plnohodnotném traileru


Na velmi křehký led zabruslila společnost Netflix, když se rozhodla přetočit světoznámou mangu Death Note. Původně byl dle tohoto “komiksu” vytvořen pouze identický anime seriál, který sklidil neuvěřitelný úspěch a vyšplhal se tak mezi nejlepší seriály vůbec. V Netflixu si však nejspíše řekli, že to nestačí a rozhodli se udělat “americkou verzi” tohoto titulu. Zde však narážíme na největší kámen úrazu. Pro lidi, kteří jsou již se seriálem Death Note seznámeni nebo ho dokonce viděli, je již zmíněná “americká verze” této kultovní mangy velkým postrachem.

Jak jistě každý ví, anime je forma animovaných filmů a seriálů produkovaných v Japonsku. Což znamená, že jedním z mnoha problémů bude obsazení herců. Z níže uvedeného prvního traileru lze vypozorovat, že jednu z hlavních postav – “L” bude ztvárňovat Keith Stanfield. Pokud si uděláte minutový průzkum ohledně tohoto herce, zjistíte, že jednu ze svých největších rolí získal ve snímku Straight Outta Compton, kde ztvárňoval rappera Snoop Dogga. Je nám tak trochu záhadou, jak může tento herec hrát mladého japonce ve věku teenagera?

Nikdo neví, jak tento “remake” nakonec dopadne a rozhodně jej nehodláme předčasně odsuzovat. Nechceme být skeptičtí, takže si alespoň vychutnáme pohled na tajemného boha smrti – Ryuka, který zatím vypadá více než dobře.

  • Vše zatím nasvědčuje tomu, že k nám tato verze dorazí již 25. srpna

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí