Náhrada za mentol? Nová e-cigareta chce vyhovět i poptávce po zakázaných příchutích


Vype ePod představuje nový prémiový produkt z portfolia nikotinových alternativ BAT, po kterých je na českém trhu i kvůli nedávnému „mentolovému zákazu“ čím dál větší zájem. Rostoucí poptávku i náročné požadavky uživatelů chce uspokojit jednoduchostí ovládání, stylovým ergonomickým designem umožňující pohodlné a intuitivní užívání s pestrou škálou příchutí.

Nový přírůstek do jinak již kompletní rodiny tzv. nikotinových alternativ přivádí výrobce British American Tobacco ve chvíli, kdy na trhu s cigaretami dochází k výrazným proměnám. Jednou z nich je obecný trend přechodu uživatelů od konvenčních cigaret k potenciálně méně škodlivým alternativám, tou další jsou pak změny na poli legislativním. Značná část kuřáků přišla kvůli květnovému celoevropskému zákazu o své oblíbené cigarety s mentolovou příchutí, a tak hledají dostupné alternativy. Právě e-cigarety nadále nabízejí širokou škálu příchutí.

„Jsme rádi, že do naší rodiny potenciálně méně škodlivých produktů můžeme přivítat přírůstek v podobě dále vylepšené a prémiové elektronické cigarety Vype ePod, která navazuje na obrovský úspěch jejího staršího sourozence Vype ePen 3,“ uvedl Štěpán Michlíček z BAT. „Věříme, že Vype ePod příchodem do České republiky naváže na své úspěšné tažení napříč Evropou. Značka Vype je k dostání v devíti zemích a jedničkou na trhu e-cigaret se již stala v Německu, Maďarsku, Francii, Nizozemsku a Velké Británii, kde letos obdržela prestižní cenu Produkt roku v kategorii elektronických cigaret,“ dodal Štěpán Michlíček.

Vype ePod patří do skupiny e-cigaret s uzavřeným systémem, do kterých se tekutina (e-liquid) nedolévá, ale uzavřená náplň se zasune a po využití nebo při výměně se jednoduše vytáhne. Zařízení funguje na podobné bázi jako většina ostatních elektronických cigaret: nedochází zde k procesu hoření a při užívání se tekutina zahřívá, čímž vzniká pára s významně nižším množstvím toxických látek, než se nachází v kouři z tradičních cigaret. Oproti jiným produktům nabízí řadu výhod: uživatelsky je jednodušší, náplň se do zařízení zacvakává magneticky, aktivuje se pouhým nádechem (potahem) bez nutnosti stisknout jakékoli tlačítko. Má co nabídnout i z designového hlediska – její tělo je vyrobeno z kvalitního kovového materiálu v elegantním provedení černé, metalické zlaté či růžově zlaté barvy. V rámci maloobchodní sítě i na e-shopu myglo.cz je zařízení dostupné již od 350 Kč.

Samotné náplně s obsahem nikotinu 12 mg/ml jsou uživatelům dostupné v pěti exkluzivních příchutích: crushed mint, dark sherry, blushed mango, vanila medley a golden tobacco. Na trhu jsou k mání v balení po dvou za cenu 170 Kč.

Stejně jako cigarety nebo alternativní tabákové produkty je i e-cigareta Vype ePod určena výhradně dospělým kuřákům či uživatelům nikotinových produktů.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí