Nadzemí / Tetris Tour 2012!


powerball

Všem fans, kteří se zajímají o kombo James Cole, LA4 a Mike T s další kolabo dvojící Ektor / DJ Wich určitě neuniklo, že tahle sestava chystá společnou mega tour po celé ČR. První zmiňovaní maj venku čerstvě společný EP Nadzemí, který vyšlo v květnu pod Bigg Bossí smečkou se spoustou hitů a je nutnost aby tyhle věci prohajply český kluby.

Druhá část zmiňovaných artists, Ektor s Wichem, chystají na podzim společnou desku Tetris, která už je takměr na spadnutí a jejího křtu se dočkáme právě během tour, stejně jako křtu Nadzemí.

Za doprovodu krásných hostesek a DJs Pedra s Rustym, doplněné o projekci se můžete těšit na celkem 11 zastávek, které startují už 12. 10. v libereckém klubu Casta a 13. 10. v Teplicích v Nexo klubu. Dál pak tour pokračuje až do 30. listopadu a ve výčtu zastávek je velká většina koutů ČR, takže neváhej a dorážej do svýho města na tuhle unikátní show!

Sleduj skvělej flyer s kompletním seznamem míst, kde se objeví tahle velkolepá party a hledej Nadzemí & Tetris v obchodech.

Nezapomeň dnes od 7 ladit pořad Interview na rádiu HipHopStage, kam přijdou James Cole, LA4 a Mike T sdělit veškerý info, který potřebuješ slyšet.

HipHopStage & OCB present Tetris / Nadzemí tour

James Cole, La4 & DJ Mike Trafik >> Nadzemí EP live
DJ Wich & Ektor >> Tetris live
DJs Rusty & Pedro


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě