Na zdražování reagují i obchody. Velkou slevovou akci představilo Tesco


Zákazníci Tesca mohou od dnešního dne nakoupit velké množství produktů za snížené ceny. Řetězec snížil ceny více než 1 000 výrobků napříč kategoriemi, aby pomohl zákazníkům platit méně. Spolu s Clubcard cenami a kampaní Nízké ceny zaručeny přichází s další iniciativou, která zákazníkům pomáhá šetřit.

Rozhodli jsme se snížit cenu u více než 1 000 produktů denní spotřeby v průměru až o 15 %,“ říká Zuzana Grinčová, marketingová ředitelka společnosti Tesco ČR.

Mezi produkty se sníženými cenami jsou zejména základní potraviny a nápoje, mezi nimiž zákazníci najdou značkové produkty i výrobky vlastní značky a nechybí ani kosmetika a drogerie, včetně dětských plenek.

Již loni jsme zavedli zvýhodněné nákupy s věrnostním programem Clubcard a také pokračujeme v kampani Nízké ceny zaručeny. Zákazníci se tak mohou spolehnout, že v Tescu platí méně a dostanou za své peníze skvělou hodnotu,“ doplňuje Zuzana Grinčová.

Ke zlevněným produktům patří například, jogurty, různé druhy sýra, džus, řepkový olej, mražená pizza, těstoviny, káva, čaj, sušenky, čokolády, pochutiny jako sardinky, tuňák, konzervované ovoce a zelenina, toaletní papír, prací prášky nebo plenky značky Pampers. Výrobky se sníženou cenou budou označeny žluto-černým rámečkem a budou dostupné i online v rámci služby Tesco Online nákupy.

Foto: Tesco


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli