My Dear představí novou kolekci na party v pardubickém Quentin’s baru


Streetwearová značka My Dear ve středu 4. listopadu představí novou kolekci na velké release party a vy můžete být u toho. Akce začíná v šest večer na zahradě pardubického Quentin’s baru, kde bude postaven obří, vytápěný Red Bull stan.

Na místě budete mít exkluzivní příležitost koupit si první kousky z nové kolekce, nebo si dát na baru něco dobrého k pití. Nebudou chybět ani hostestky se zkumavkami namraženého Jägermeisteru. Za DJský pult se pak postaví Kenny Rough.

my dear garand brand flyer

Úderem desáté večerní se večírek přesune na after-party dolů do baru Quentin’s, kam již bude bude vstup pouze na tzv. Golden Tickets. O hudební stránku věci se postarají Paulie Garand, Kenny Rough, Logic a v neposlední řadě DJ NobodyListen. Chcete se také zúčastnit? Lístky můžete vyhrát na místě v Red Bull stanu, takže neváhejte a rozhodně se přijďte podívat.

Jaké téma bude mít nová kolekce, Zbyněk (majitel značky) zatím neprozradil. Nechává to tentokrát jako překvapení, až do samotného okamžiku oficiálního představení. Ví se jenom, že nová kolekce vznikla ve spolupráci se značkou Garand Brand. V minulosti se na oblečení My Dear objevily například motivy ze slavných hollywoodských filmů z 80. let nebo prvky antického Řecka a Říma.

my dear garand brand


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí