My Dear Clothing představuje nadupanou zimní kolekci a spouští e-shop


Česká streetwearová značka My Dear Clothing, za kterou stojí návrhář Zbyněk Štandera a stylista Marek Volf, přichází se zimními novinkami. Kolekce Winter 18 kromě trendy pánského oblečení ve „forever young“ stylu nabízí i originální doplňky jako kožené podtácky nebo cibulákové talíře. Kompletní sortiment lze nyní objednávat v novém e-shopu s garancí doručení do Vánoc!

Páté narozeniny

Oblečení značky My Dear Clothing bylo doposud možné zakoupit pouze přes Footshop. To se ale nyní změnilo se spuštěním nového e-shopu na stránkách Mydearclothing.com. „E-shop jsme si nadělili k pátým narozeninám. Spolupráce s Footshopem fungovala na jedničku, ale už bylo na čase osamostatnit se. Díky tomu, že jsme se osvobodili od marže přeprodejců, teď všechno prodáváme za nižší ceny než v minulosti. Navíc jsme také přetáhli veškerou výrobu kompletně do Čech a na Slovensko,“ vysvětluje Zbyněk Štandera.

Nová kolekce Winter 18 obsahuje nejen pánské oblečení jako například prošívané péřovky, mikiny, trička nebo manžestrové bundy a kalhoty, ale i stylové porcelánové cibulákové talíře a kožené doplňky. „V kolekci je takových víc vrstev, já tomu říkám line. Máme tam basic line, kde jsou trika, mikiny, ponožky atd. Pak tam máme premium line, ve které jsou prošívaný péřovky, manšestrové kalhoty a bundy nebo třeba porcelánové talíře s cibulákovým dekorem. Jako novinku nabízíme i leather goods line od Martina Furchy, který ručně vyrábí kožené doplňky a nově rozšíří tým My Dear Clothing,“ popisuje Zbyněk.

Lookbook

Ke značce My Dear Clothing odjakživa neodmyslitelně patří i promakaný, originální lookbook. Tím se samozřejmě pyšní i nová kolekce. V hlavní roli se tentokrát objevuje uznávaný anglický model Loice Williams, kterého nafotil Benedikt Renč.

Součástí je také video, na kterém pracoval patnáctičlenný tým. „Novou kolekci podpoříme lookbookem a videem s Loicem Williamsem. Jde zatím o nejlepší promo materiál, co jsme měli. Moc děkuju celému týmu a doufám, že to naše fanoušky nadchne aspoň z poloviny tak jako mě,“ říká s úsměvem Zbyněk.

Novou kolekci najdete na ZDE. Při objednání do 18. prosince je garantováno doručení do Vánoc, tak objednávejte!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí