Milovník aut Mike Brewer je zpět! Jaké jedinečné kousky skrývá jeho mechanický svět?


Mike Brewer je britský novinář, producent a zejména obchodník s auty, který se proslavil jako hlavní hvězda motoristických televizních pořadů a který je známý tím, že dokáže i levný vůz proměnit v super auto. V nejnovější televizní sérii Mike najde a na vlastní kůži zažije neuvěřitelné motorové spolky a seznámí se s úchvatnými lidmi, kteří žijí a dýchají pro auta stejně jako on. Premiérový díl reality show Mike Brewer a jeho svět aut (Mike Brewer´s World of Cars) můžete sledovat ve středu 11. listopadu od 21 hodin na kanálu Discovery.

O autech toho Mike ví opravdu hodně, ale ani on nemůže znát všechno. Aby to napravil, vydává se na cesty setkat se s dalším lidmi, kteří sdílejí jeho vášeň z nalézání, sestavování a řízení aut. V nejnovější televizní sérii, která vznikla pro Discovery Channel, Mike najde a zažije neuvěřitelné motorové spolky a seznámí se s úchvatnými lidmi, kteří žijí a dýchají pro auta stejně jako on, ať jde o lowridery a lidi, kteří v nich jezdí po Los Angeles, akcelerační závody se šampiony v Indianapolis nebo setkání s mechaniky v Chicagu, kteří udržují naživu umění rukodělných karosérií.

V nové show se mohou diváci těšit zejména na velkou rozmanitost, hlavní myšlenkou pořadu je ukázat motoristickou krajinu z celého světa.

„Myslím, že nová série se vyznačuje hlavně obrovskou pestrostí, pokud jde o lidi, se kterými jsem se potkal. Jedním z příkladů je například seznámení se členy lowriderové kultury v Los Angeles, kteří své okolí většinou děsí svým vzhledem – černá trička, velké pytlovité šortky a tetování -, ale ve skutečnosti to byli ti nejlaskavější, rodinně orientovaní lidé, jaké jsem kdy potkal. Byli opravdu úžasní. Setkání s 94letým řemeslníkem Geneem Winfieldem, který žije v poušti Mojave, kde ohýbá kov a vyrábí úžasné Hot rody, bylo z trochu jiného soudku. Také jsme se dostali do Anglie, kde jsem si mohl prohlédnout karoserii Mini z roku 1960, která se vyrábí na původních továrních strojích dodnes,“ říká o sérii její hlavní protagonista Mike Brewer.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí