Slovenský rapper Matys vydal debutové EP Čísla. V roli producenta tentokrát Idea


Matyse zřejmě mnoho z vás prozatím nezná. Každopádně kdo ano, tak ví, že jde o slovenského rappera, který právě vydal debutový release pod labelem Ty Nikdy. Konkrétně se jedná o EP Čísla, na němž se kromě něj představili i Supa a Samuel Hošek, kteří přesněji sekundují v tracku Eternal.

Na projektu pak najdeme celkem pět skladeb, v nichž se kromě dvou výše zmíněných hostů dále objevuje pouze samotný Matys. Další velké jméno však najdeme v sekci produkce. O tu se totiž tentokrát trochu netradičně postaral Idea.

Pepek (Idea, pozn. red.) mi poslal nejaké bubny a ja som vyplul pár rýmov. Len tak, nič zložité. No, je to moj prvý release a mám z neho radosť. Idea díky moc za dope beaty, Supa a Samo dík za feat. A velké dík tebe ak si to podporil a kúpil. Vidíme sa snáď niekde na koncerte.

foto: youtube.com/tynikdy


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí