Martensky nejsou jenom těžký boty. Vyzkoušejte jejich sandále


V Dr. Martens jsme vždycky dělali věci odlišně. S každou další sezonou přicházíme s novým designem nestárnoucích siluet a tohle léto přinášíme inovativní pohled na sandály ze sbírky Zebrilus a Tract.

ZEBRILUS PACK

Vyšší a punkovější. To jsou nové modely ze sbírky Quad Zebrilus. Sandály Voss Quad jsou vyrobené z Hydro kůže a vynikají zejména podrážkou na platformě. Pohodlně se přizpůsobí každé noze díky dvěma nastavitelným páskám. Vedle černých klasik budou k dostání i v odvážnějším fialovém provedení.

Další novinkou jsou modely Francis a Francis Fluffy. Ty přináší zcela nový a moderní pohled na letní obuv s širokými pásky jako středobodem modelu. Zachovaly si ikonické Dr. Martens prvky jako žluté prošívání nebo kůži Hydro.

Další novinkou je model Francis. Ten přináší zcela nový a moderní pohled na letní obuv s širokými pásky jako středobodem modelu. Zachoval si ikonické Dr. Martens prvky jako žluté prošívání nebo kůži Hydro.

Poslední přírůstkem v kolekci jsou sandály Kimber. Model byl přepracovaný tak, aby odpovídal současným trendům a zároveň si zachoval tvář Dr. Martens. Nepřehlédnutelné jsou zejména nastavitelné pásky s nápisy značky AirWair.

foto: DR. MARTENS


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli