Marpo se pokusí naplnit SaSaZu

Marpo odhaluje projekt #MarpoDeset a posílá k němu nový track včetně vizuálu

Marpo s ostatními členy Trouble Gangu dnes prostřednictvím live streamu odhalili projekt #MarpoDeset jehož vyvrcholení proběhne 23. října v pražském SaSaZu. Tam Marpo pokřtí desku Best Of Album, která sama o sobě vychází 30. září. Naplnit SaSaZu není vůbec jednoduchý úkol a dá se to považovat zatím za nejvyšší metu, které může rapper v Česku dosáhnout. Tedy co se týče koncertů.

Zajímavostí může být také fakt, že stage dostal na starost designer Martin Hruška, který navrhoval například letošní a historicky největší stage pražského Majálesu, nebo taky stage ve vyprodané O2 Areně se show k výročí 20 let Chinaski. Marpo tak slibuje mnohem větší bordel, než jste měli možnost zažít na křestu R!OTU v Lucerně. Lístek by měl stát 230 Kč, což se určitě vyplatí investovat a aby toho nebylo málo, tak Marpo k dnešnímu dni vypouští nový song včetně videoklipu, na kterém se podílel společně s Hard Targetem. Po poslechu zaručeně pochopíte, proč se Marpo pouští do takových velkých věcí!

Marpo feat. Hard Target > S náma x Proti nám
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě