Marpo jako headliner na oslavách svátku Sv. Patrika

Do největších oslav zbývají jen dny a že sobotní program je našlapaný, už víte. Nicméně švy začínají praskat až dnes! Současná hvězda české urban scény Marpo & TroubleGang minulý týden vydala nové album a v rámci programu Tour sv. Patrika ho představí v holešovickém 36 Underground.

Rytmus nové desky Dead Man Walking, se kterou vyprodali začátkem března Lucernu, na stagi doplní nejaktuálnějšího zástupce irského hip-hopu Kojaque. Ti se v Praze zastaví v rámci svého březnového turné jako jediné destinaci mimo Irsko, na kterém představují svou novinku Dali Daydreams. Sekundovat jim bude mladý dublinský rapper Luka Palm, slovenský Zverina nebo česká kapela MoveBreaker, která snoubením elektronických beatů a živé hudby bourá klubu po celé republice.

Za mixážním pultem se pak objeví jména jako DJ Brada, DJ Bica ft. MC Luis, De Fumés, Selektor Boldrik nebo rapper Douny, kteří vám zpříjemní vychutnání sklenky whisky Jameson nebo sledování tanečního vystoupení Shuffle Dancing School.

Hip Hop Kemp chce zlákat mladou generaci. Zachová si svoji tvář?

Jaké jsou TOP 3 DJky pražské scény?

Kde ještě můžete zapařit?

Hudba ale nebude znít pouze v klubech. Od Kampusu Hybernská se v 15 hodin vydá průvod, který v typicky irském duchu budou tvoři bubeníci, dudáci a Irové žijící v Praze. Spontánně se může přidat kdokoliv na trase, která udělá kolečko přes Staromák, Národní třídu a Václavák zpátky ke kampusu.

Kompletní program irského běsnění na všech místech najedete na www.toursvatehopatrika.cz, pod hashtagy #BezeStrachu a #SvatyPatrik nebo na Facebooku Jameson.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě