Maniak ve francouzském rádiu. K jakým jménům se zařadil?


Brněnský rapper Maniak z uskupení Bigg Boss je nepochybně jedním z nejdravějších mladých hráčů na naší hudební scéně. To ostatně znovu potvrdil 21. května, když se objevil přímo na francouzském rádiu SkyRock FM v pořadu PlanèteRap. Po Smackovi a jeho freestylu na britské rádiové stanici BBC se tak vlastně stal teprve druhým Čechem, kterému se v novodobé historii něco podobného povedlo.

My samozřejmě gratulujeme. Pojďme se podívat, co to vlastně PlanèteRap je a co tento pořad ve Francii představuje.

Husina

Tato rádiová show se vysílá od roku 1996. Jejím duchovním otcem je Fred Musa, produkční a podnikatel, jenž si během své kariéry potřásl rukou prakticky s každým významným jménem nejen na francouzské hip hopové scéně. Relace tam taky platí za jednu z nejzásadnějších svého druhu.

V show se v rámci rozhovoru či rapové session objevila jména jako Kaaris nebo Booba, která platí za největší hvězdy na tamější scéně. Objevili se zde také zahraniční hosté. Před necelým rokem to byl například polský rapper Paluch a nyní tedy i Maniak. S tím jste ve studiu mohli vidět i jeho DJ Black Angeliku a když se jeden z přítomných rapperů zapojil do refrénu skladby Husky, my v redakci jsme hned dostali husí kůži.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO