Machine Gun Kelly: "Fanynka mi dala při koncertě blowjob"


Letos pětadvacetiletý rodák z Houstonu jménem MGK nebo-li Machine Gun Kelly patří v současnosti z vlny “nových rapperů” mezi ty nejúspěšnější. Jeho alba Lace Up a General Admission jsou opravdu zdařilá a to samé se dá tvrdit o jeho koncertech, ať už na světovém či evropském turné, které energií jenom srší. Povede se mu tuto pověst potvrdit i při své dnešní návštěvě Prahy? Vidíme se večer v Karlíně!

Zdravím tě, v prvé řadě bych ti chtěla poděkovat za tvůj čas. Jsme Banger.cz, český internetový portál o rapu, módě a přidružených tématech. Jaký máš pocit z tour po Evropě, na které právě jsi?

Zdravím, dej mi prosím vteřinu, abych si nasadil sluchátka. Jsem zrovna v backstagi před show a je tu slušný hluk… Poslední tour po Evropě jsem jel před třemi lety. Bylo to ještě předtím než vůbec vyšlo moje první album. Víš, hráli jsme tehdy jen pro hodně malé publikum, řekněme padesát lidí na každé show. Teď jsme zpět, a když se podívám třeba konkrétně na Českou republiku, kde je prodaných okolo tří tisíc lístků? Jsem z toho fakt nadšenej.

To je docela změna, že?

Přesně. Byl jsem ale na takovou změnu připravený. Nechápej mě špatně, začátky byly super. Ale měl jsem už pocit, že tyhle malé a docela punkové koncerty jezdím už hrozně dlouho, takže jsem byl přirozeně připravenej na změnu. Na více lidí, kterým bych mohl představit naše písně a kteří by mohli ocenit naše vystoupení.

Jasně, super. Chci se tě zeptat – když jedeš tour, máš čas prozkoumat trochu jednotlivá města? Podívat se na nějaké pamětihodnosti či zajímavá místa?

Určitě. Hledám vždycky bordely. (smích)

(smích) Máš čerstvě venku album General Admission. Jaký z něj máš pocit?

Je to moje vůbec první album, které se ve státech dostalo na první místo v hitparádách. Konkrétně pro mé shows je to velká věc, protože jsem do teď těžil z jednoho projektu po celé tři roky. I když je pravda, že to skvěle fungovalo po celou tu dobu. Největší radost mám z toho, že se mi povedlo dotknout se témat a pocitů, kterým jsem se do teď vyhýbal. Mám ze skladeb všeobecně lepší pocit. Je to více muzikální, líp to zní.

Plánuješ už nějaký nový projekt, nebo to prozatím neřešíš? Přeci jen jsi zrovna na tour…

Musím dofinišovat dokument k desce a dokumentární DVD k tomuhle turné po Evropě. A budeme dávat ven ještě nějaké videoklipy ke skladbám z General Admission. Potom začnu určitě hned přemýšlet o novém albu.

A co obvykle děláš před koncertem? Máš nějaké rituály, které provozuješ před tím, než vystoupíš na stage?

Rádi se před show zkouříme a dáme si nějaký panáky. Rádi posloucháme hudbu hodně nahlas. Před show se pomodlíme a pak to pořádně urvem. Vyřveme se, křičíme LACE UP všude kolem a jdeme na stage! Vždycky tak hodinu před show jsme všichni ve stejné místnosti, abychom se mohli naladit na stejný vibe.

Tvoje koncerty jsou mimo jiné známé tím, že jsou hodně divoké. Co nejšílenějšího se ti stalo? Myslím, co nejšílenějšího kdy udělal nějaký tvůj fanoušek?

Fanynka mi dala blowjob.

Wow, to je šílený.

Jo. Fanynka mi DALA BLOWJOOOOOOB! (smích)

Jak se tvůj život vlastně změnil s tím, jak přišla sláva?

Určitě ne. Jsem velmi nenáročný člověk. Ohledně slávy budu citovat Eminema. S úspěchem přichází opravdu velký tlak. Lidem nejde ani tak o tebe, chtějí si jen udělat tvoje fotky nebo selfies s tebou a dát je na internet. A to jen proto, aby všem ukázali, že tě někde potkali. Je to stupidní. Mělo by to vždy být o tvých pocitech a ne o tom, abys takhle něco dokázal celému světu. Dřív jsme se s fanoušky rádi fotili. Bylo to super, protože jsi věděl, že jim fakt jde o tu fotku S TEBOU. Dneska se s tebou lidi vyfotí, během pěti minut to nahrají na internet a čekají na výsledek. Uznávám fanouškovství, ale dnes je to už trochu jinak. Už to není, co to bylo a tak si to zrovna moc neužívám. Chci, aby lidé měli rádi moji hudbu a ne můj obličej.

Jasně. Máš čas poslechnout si čas od času novou hudbu?

Když mám volno, poslouchám u sebe na pokoji celý den staré vinylové nahrávky. To je vše, co dělám.

Tvůj život je asi dost náročný. Kde čerpáš novou energii?

Ehm… To ti raději nebudu říkat.

Dobrá. Děkuji za rozhovor a těšíme se na tvoji show v Praze!

Taky díky, jsem rád že jsme si mohli popovídat. Uvidíme se tam!

see u tonite Warsaw @ Iskra . [ thank u for last nite Berlin ] #roadtrippintour

Fotka zveřejněná uživatelem Machine Gun Kelly (@machinegunkelly),


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print