Lil Waynova nová deska je na cestě! Známe její název


Ticho po pěšině. Tak by se dala nazvat situace ohledně desky Tha Carter V, která pravděpodobně stále leží hotová v trezoru Cash Money. Dlouho ani Lil Wayne nemluvil o žádném novém projektu. Naposledy to bylo ohledně Dedication 6, na němž on a DJ Drama pracují a údajně by měl být hotový. Poslední, co jeho fanoušky potěšilo, byla kniha Gone ‘Til November, kterou po letech slibování konečně vydal. Ta mapuje jeho pobyt ve vězení. Je to vlastně takový deník, který je dokonce vydaný jeho psaným rukopisem.

Teď ale zpátky k hudbě. Lil Wayne navštívil podcast The Nine Club, jenž je určený pro skatery. Jeho láska ke skateování je všeobecně známá, takže není divu, že dalším hostem byl právě on. Řeč ale došla i na jeho novou hudební tvorbu: “Chci se ujistit, aby všichni věděli, že Funeral je na cestě.” řekl Weezy ke konci rozhovoru. Funeral, jak se tedy nový projekt bude jmenovat, v češtině znamená pohřeb. Že by narážka na jeho vleklý spor s Cash Money? Na další otázku, co Funeral vlastně bude, odvětil: “To je moje hudba.”

Zatím tedy neznáme datum vydání, ale Tunechi nás utvrdil v tom, že se do budoucna můžeme těšit. “Mám k oznámení spoustu skvělých novinek. Pokud jste můj fanoušek, tak si procházíte momentálně těžkým obdobím, ale je potřeba mít hlavu vzhůru.”

foto: LilWayneHQ.com, Josef Hicks


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí