Leatherface se vrací do kin. A co první trailer?


Kultovní snímek Texaský masakr motorovou pilou zná snad každý. Je to naprostý old school mezi horory. Někdo však možná neví, že se jedná o teprve druhý film tohoto žánru, který byl natočen barevně.

Aby se aktér vyvaroval zranění v průběhu natáčení, byla scéna ve které se Leatherface řízne do nohy točena až jako úplně poslední. Herec měl na noze plát oceli, na kterém byl uchycen kousek masa a sáček s krví. Tolik o přiblížení “speciálních efektů” tehdejší doby. Nyní se pojďme zaměřit na současnost.

Společnost Lionsgate si pro nás připravuje opravdovou lahůdku. Řeč je o chystaném snímku, který byl příhodně pojmenován podle hlavního zabijáka – Leatherface. Avšak nebude to tak úplně “remake”. Děj se má odehrávat ještě před událostmi originálního Texaského masakru motorovou pilou, což v nás evokuje spoustu otázek. Tvůrci nám údajně uštědří pohled na mladého Thomase Hewitta a jeho život v psychiatrické léčebně. Zkrátka to zatím vypadá, že se konečně dočkáme osobitého hororu s hlubokým příběhem a velkou akcí. Jak na vás první záběry z tohoto filmu působí, můžete zjistit v níže přiloženém traileru. Den, kdy by tento snímek měl v České Republice zavítat do kin, ještě není znám. Americká premiéra je však stanovena již na 20. října 2017.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě