Koncert Fat Freddy’s Drop se přesouvá do Ledáren Open Air


Pražské vystoupení novozélandské kapely Fat Freddy’s Drop se po vyprodání Lucerna Music Baru přesune do Ledáren Open Air v Braníku. Fat Freddy’s Drop vystupují v ČR vzácně, tento koncert bude jejich druhým místním vystoupením po festivalu v Trutnově v roce 2016. Vstupenky na koncert 2. srpna 2022 jsou v prodeji v síti Goout.

Fat Freddy’s Drop během evropského turné oslaví album Wairunga z minulého roku. Pět debutových skladeb a dvě klasiky nahráli v otevřené přírodě bez publika. Založeni v roce 1999 na klubové scéně Wellingtonu, ve známost vešli svou první studiovou deskou Based on a True Story (2005), následoval Dr. Boondigga and the Big BW (2009), Live at Roundhouse (2010), Blackbird (2013), Bays (2015), Special Edition Part 1 (2019) a Lock-in (2020).

Foto: Fat Freddys Drop

Kapela má za sebou přes 1000 živých koncertů. Vyprodali Zitadelle a Columbiahalle v Berlíně, Paradiso v Amsterdamu, Le Zenith v Paříži, Alexandra Palace a Brixton Academy v Londýně. Vystoupili na festivalech Glastonbury, The Big Chill, Roskilde a dalších a prodali přes ¾ milionu desek.

V kapele hrají DJ Fitchie aka Chris Faiumu – MPC, producent, Joe Dukie aka Dallas Tamaira – zpěv, Chopper Reeds aka Scott Towers – saxofon, Tony Chang aka Toby Laing – trumpeta, Kuki Blaze aka Iain Gordon – klávesy, Hopepa aka Joe Lindsay – trombón, Ned Ngatae aka ManRaro – kytara a MC Slave aka Mark Williams.

  • FAT FREDDY’S DROP – PRAHA
  • LEDÁRNY OPEN AIR
  • 2.8.2022, 18:30

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí