Koky z Milion+ se připomíná novým vizuálem z chystaného projektu


Co vlastně napsat o Kokym? V kolektivu Milion+ sice neplatí za jednoho z nejvýraznějších členů, ale celou dobu usilovně pracuje. O to víc jsme si jisti tím, že jeho čas teprve přijde.

Aktuálně se nám tento rapper připomíná videosinglem Rick Grimes, který je pojmenován po jednom z protagonistů hyperúspěšné série The Walking Dead. Tahle věc se původně objevila již na loňském mixtapu Milion+ Paradise a produkoval ji Donie Darko.

Pod jednoduché video se podepsali Tvoje Mama Boy a Famous Take. Tahle vlaštovka nás připravuje na chystaný mixtape s názvem WESTLORD, který snad již brzo spatří světlo světa.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí