Kobe Bryant končí: Milujete ho, nebo nenávidíte?


V průběhu své kariéry získal slavný basketbalista Kobe Bryant nespočet ocenění a úspěchů. To mu však kromě milujících fanoušků přineslo i velké množství kritiků. V průběhu let se tak na jeho adresu nashromáždila spousta vášnivých reakcí, ať už ze strany fandů, spoluhráčů, trenérů nebo protihráčů. S jeho blížícím se posledním zápasem a ukončením kariéry se v Nike rozhodli Kobemu vzdát hold v rámci #MambaDay!

Sp16_BB_Kobe_ID_Profile_MambaPack_Shadow1_original

Bryant vyzývá své fanoušky i kritiky, aby ses ním rozloučili skrze speciální “Mamba Day” generátor na Nike.com. Ten vloží jejich poslední slova k tomuto velkému sportovci na vybranou fotografii, kterou pak můžou sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.

V limitované edici oslaví Nike jeho poslední minuty na hřišti teniskami KOBE11 Mamba Day iD. Ty budou zdobit nejvýznamnější čísla Kobeovi kariéry, mezi která patří datum jeho prvního a posledního zápasu (1.11.96 a 13.4.16), pět světových šampionátů, čtyři All-Star MVP ocenění, 18 All-Star účastí, 81 bodů, které nastřílel během jednoho zápasu, 20 let v lize a samozřejmě číslo jeho dresu 24. Boty zároveň ponechávají prostor pro vlastní kreativitu. Na vnitřní stranu jazyka si jejich hrdí majitelé můžou natisknout svá poslední slova pro Kobeho.

Oslavy #MambaDay začínají od 13. dubna, kdy Kobe Bryant vyzve ve svém posledním zápasu své profesionální kariéry hráče Utahu Jazz na domácím stadionu v Los Angeles.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí