Do Prahy přijedou Killaz Army. Podpoří je Smack spolu s A51 Sound

Každý ví, že grime se neobjevil jen tak, z ničeho nic. Všichni znají jeho kořeny v UK garage. Nemálo dokáže ty kořeny vystopovat k breakbeatu a jungle. A to už jsme jen kousek od stylu, který dal grimeu mnoho z estetiky, názvosloví i zvuku. Samozřejmě mluvíme o dancehallu. Gunfingers? Dancehall! Rewind? Dancehall! Riddim? Dancehall! A jak se u obou stylů říká velkýmu mejdanu? THE RAVE!

A51 Sound a Forward March Posse vám ukáží, že grime a dancehall k sobě mají mnohem blíž, než by se na první pohled mohlo zdát. A jak jinak to udělat, než uspořádat společnou akci, kde vystupující MCs předvedou bars jak do grime, tak do dancehall riddimů? Ono se to lehce řekne, ale neni to jen tak. V dubnu nám to však do Prahy přijedou ukázat Killa P, Long Range a Irah aka Killaz Army.

Domácí support je bez debat. A51 SOUND doplní Joshua, Pain a hromada lokálních selektorů. A k tomu všemu bude jedna kompletní reggae a dancehall stage, kam si Forward March Posse pozvali, taky z Londýna, Mowtyho Mahlyku. A kde? V holešovické tržnici v prostorách Underground 36. Program na 27. 4. je tedy naprosto jasný. Vidíme se?

Hip Hop Kemp chce zlákat mladou generaci. Zachová si svoji tvář?

Jaké jsou TOP 3 DJky pražské scény?

foto: Facebook.com

Stay True
architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě