Kali vám novým singlem zkouší zvednout náladu


Slovenský rapper Kali nenechává své fanoušky dlouho na suchu a v  čase, kdy měl být podle původních plánů na turné, vydává singl a klip Baví nás, který u posluchačů navodí pohodovou náladu.

Jak už je u Kaliho zvykem, nenechává mezi jednotlivými videoklipy dlouhé prodlevy, a tak po dvou měsících od vydání posledního klipu Spomínam přichází s pozitivní peckou Baví nás. Text singlu má jasné poselství – měli bychom si uvědomit, jak málo stačí k tomu, abychom si užívali života. Nepotřebujeme sledovat čísla na sociálních sítích, mít balíky peněz, nosit drahé oblečení, nebo zahánět chmury alkoholem. Všichni si v této době uvědomujeme, jak málo nám stačí k tomu být šťastní a bez kterých věcí se celkem jednoduše zvládneme obejít.

I tentokrát zvolil Kali spolupráci s hudebním producentem Peterem Pannem. Vznikl tak pozitivní song s tanečními rytmy a videoklip z dílny A-Team Production, ze kterého dýchá letní atmosféra. Stejně jako všichni, i Kali doufá, že léto už si budeme moci užít v rámci možností naplno. Místo plánovaného turné k novému albu tráví Kali jaro s  rodinou, jeho koncerty jsou přesunuté na podzim.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli