K Camp > Something Outta Nothing Video


K Camp je jednou z nejvýraznějších mladých tváří na současné americké scéně. Tento rapper se narodil 27. dubna 1990 jako Kristopher Campbell v Atalntě a jeho kroky v hudební branži můžete sledovat již od roku 2011. Momentálně je upsán pod Interscope Records a čerstvým materiálem ze své dílny, nás zásobuje poměrně často.

Zatím jeho posledním projektem byl letošní mixtape One Way, na němž se mimo jiné objevila i skladba Something Outta Nothing, ke které si dnes představíme zbrusu nový vizuál. Tuhle bombu společně produkovali DJ Spinz a Big Fruit a o video se následně postarali talentovaní kreativci z APLUS.FILMZ.

Pokud jde o videoklip samotný, můžete se těšit na klasické prostředí amerických hoodů, doprovázené jednoduchým příběhem. Vizuál skvěle dokresluje atmosféru skladby, rozhodně tak stojí za zhlédnutí. Nezbývá než vám popřát příjemnou podívanou!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí