Josh Duhamel, Anthony Hopkins a Al Pacino se sejdou ve snímku Misconduct


Misconduct je americký dramatický thriller režiséra Shintara Shimosawa, který nás dostane do zkorumpovaného prostředí farmaceutických a právních firem. Režisér Shimosawa obsadil do hlavních rolí taková jméná jako Al Pacino, Anthony Hopkins nebo Josh Duhamel.

Ambiciózní mladý právník Ben (Josh Duhamel) dělá v jedné z největších právních firem ve státě. Jeho mladická dravost a ctižádost ho dovede na stopu zkorumpovaného jednatele farmaceutické firmy Denninga (Anthony Hopkins) a jeho firemního partnera Abramse (Al Pacino). Příběh nabírá na obrátkách, když Ben začne pořádně šťourat do “vosího hnízda”. Z Bena se pak doslova stává hledaný a odvržený psanec. A tak mladý právník začne zjišťovat, že moc přemrštěné ambice mohou mít za následek i smrt.

Film se dostane do amerických kin už 5. února. Půjde však o limitované vydání, což ve zkratce znamená, že film poběží pouze v několika vybraných kinech napříč Spojenými státy. Jestli se snímek dostane do českých kin, je prozatím těžké odhadovat, ale s největší pravděpodobností tomu tak nebude.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí