John Elliott x NikeLab Vandal jsou ideálním partnerem na tento podzim


Známý módní návrhář John Elliott se spojil s NikeLab, aby společně vytvořili dvě colorways modelu Vandal. O této siluetě nebylo poslední roky příliš slyšet, nyní se však vrací ve velkém. Mohli jsme ji vidět například na VLONE přehlídce, ještě než s nimi v Nike ukončili spolupráci.

Není to poprvé, co NikeLab spolupracuje s Johnem, již v červnu jsme měli možnost zakoupit pár colorways modelu Vandal, nyní nám ale připravili takzvanou “Anthracite”, která je snad ještě více povedená než její předchůdci.

Šedý svršek je krásně doplněn koženým jazykem a jednoduchých brandingem na kotníku. Čistý vzhled pak doplňuje bílá podrážka, která modelu dodává jakousi eleganci. Připojena bude i světlá “Sail” colorway, od které bohužel ještě nemáme fotky na nohou. Dočkat bychom se jich měli již 1. října, zkusíte štěstí?

NikeLab x John Elliott NikeLab x John Elliott

foto: highsnobiety.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli