Jan Bendig s Elis Mraz vydávají song s úryvky světových hitů 90. let. Speciálním hostem je skupina Holki


Zpěvák Honza Bendig zamířil po návratu z populární reality show LIKE HOUSE rovnou na natáčení videoklipu k nové skladbě. Tentokrát se jedná o mash up Honzových nejoblíbenějších hitů z 90. let, který nazpíval se zpěvačkou Elis Mraz a kapelou Holki. Mezi celkem sedmi skladbami jsou Spice Girls, Britney Spears, Backstreet Boys nebo znělka z kultovního seriálu Přátelé.

“Je to pro nás celkem vtipné zpívat tyhle písničky, protože například u Spice Girls a jejich hitu Wannabe nám oběma bylo kolem dvou let,” komentuje se smíchem Elis Součástí mash upu jsou i Holki, které si s Honzou a Eliz zazpívaly jejich hit Senzační. “Byla pro nás velká pocta, když Holki řekly, že do tohoto projektu jdou. Fakt jsem valil oči, v jak dobré formě všechny tři členky jsou,“ říká Honza.

Videoklip byl natáčený na sedmi různých lokacích, ke každé písni tak vznikl unikátní mini klip. Režie se ujal Lukáš Rejmon. S Elis Mraz už Honza natočil úspěšný popový a Vánoční mash up a spolupracují na dalších projektech, jakým je například talentová soutěž Bendig Star.

Kromě vlastních koncertů čeká Jana Bendiga v létě i několik vystoupení na koncertní šňůře s názvem Staré pecky, kterou pořádá moderátor Leoš Mareš. Vystoupí po boku Heleny Vondráčkové, Dalibora Jandy, Lunetic a dalších výrazných osobností české hudební scény.

foto: Championship Music


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí