Jak návštěvníci hodnotí Aerodrome: Lineup ok, organizace slabší


Ještě než jsme vyjeli točit na Aerodrome, dostaly se ke mně zprávy, ať už od kolegů nebo známých, že organizace tohohle festivalu lehce pokulhává. Zeptali jsme se tedy návštěvníků, co si o tom myslí. Někteří to potvrdili i konkrétními příklady, někteří se k tomu moc nechtěli vyjadřovat… Jo a určitě nebyl záměr, abychom tady někoho dissovali…. Jen jsme byli zvědaví, co si myslí účastníci fesťáku.

Našlápnutý lineup

Teď k programu. První den na Wize Khalifu pršelo, což nebylo moc příjemné, ale za cenu toho, že jsme ho mohli vidět, nám to zase tolik nevadilo. Zazněly ty největší bangery z celé jeho diskografie. Například rádiový hit See you again nebo undergroundový Heat a Reefer Party. Taky se nám líbila .

Druhý den to tam podle outfitů návštěvnic vypadalo jako na Coachelle, což bylo super. Holky nešetřily výstředními modely. K večeru se zvedl velký vítr, ale naštěstí už nepršelo, takže dobré. Fanouškům Lany del Rey nevadilo ani počasí a ani to, že byla vláčná a že zpívala na half-playback a že údajně její vláčnost stála tolik, že kdybyste tu cifru znali, omdlíte. No ale skalním fanouškům pukalo srdce i tak, takže v pořádku. Zaznělo snad všechno, co mělo zaznít. Summertime Sadness, Ride, Born to Die, Young and Beautiful, Video Games, National Anthem…

Třetí den se většina návštěvníků těšila na Macklemora, ale podle oblečených triček spíš všichni dorazili na Limp Bizkit, na jejichž show se snad dostavil celý Aerodrome. A show, kterou přivezli, pffff! Nechyběl ani moshpit o rozloze průměrného koupalištního bazénu. Macklemore pak přivezl energickou show, která myslím všechny bavila. Nejen jeho tanečnice, ale i muzikanti s dechovými nástroji jeli choreografii v plných otáčkách. Zazněly jak energické pecky Glorious, Can’t Hold Us a notorický známý Thrift Shop, ale i pomalejší věc jako Same Love, která nese myšlenku, že jsme si všichni rovni, ať už milujeme kohokoliv.

Sumasumárum – lineup byl skvělý, ale organizace by se dala ještě vypilovat. Nejvíc lidem vadily vzdálenosti mezi jednotlivými stanovištěmi a špatně řešené odjezdy.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě