Jaké celebrity nosí Yeezy padělky?


Yeezy

Ve světle posledních událostí vám přinášíme téma, které je aktuální už od prvního vydání nenáviděných i opěvovaných adidas Yeezy Boost. Před pár dny byl známý anglický rapper Stormzy obviněn populární skupinou Yeezy Mafia z toho, že si na své vystoupení při příležitosti předávání cen MTV VMA 2017 obul takzvaný „fake“ – padělek bot Yeezy Boost 350 V2 Beluga 2.0.

Sám interpret toto tvrzení ihned popřel a ještě Yeezy Mafii doporučil, aby si raději obratem smazali účet. Doložil dokonce i fotku krabice, kterou však jeho oponenti taktéž zpochybnili. Vše tedy nejspíše rozhodl až samotný Jon Wex, který se pyšní povoláním Vice President of Global Entertainment and Influencer Marketing pro adidas. Ten na Twitter napsal, že rapperovi tenisky jsou stoprocentně pravé – ještě aby ne, když je sponzorovaný adidasem. Tím byla debata prozatím uzavřena.

Stormzyho případ není ojedinělý. Už od prvního releasu Yeezys mnoho lidí spekuluje, která celebrita má na sobě originál, a která ne. My vám přinášíme malý výběr těch populárnějších celebrit, které byly odhaleny a zostuzeny za nošení padělků.

Pokud vás tato problematika zajímá více a chcete vědět o všech celebritách, kterým se na nohou objeví padělky, máme pro vás dobrou zprávu. Jeden americký mladík si na odhalování fakových tenisek dokonce založil kariéru. Říká si Yeezy Busta a už usvědčil nemálo celebrit. Od některých z nich pak dostal i výhrůžky. Sledovat ho můžete na Instagramu.

Zac Efron

Zac Efron

DJ Tiesto

DJ Tiesto

Sway Lee (Rae Sremmurd)

Sway Lee (Rae Sremmurd)

Dj Alesso

DJ Alesso


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí