Jak se ve SpaceX připravují před startem? Vhled do zákulisí umožnil nový dokument


Filmový štáb společnosti Discovery strávil celý rok v zázemí společnosti SpaceX, která chce společně s NASA změnit způsob zkoumání vesmíru. Díky unikátnímu přístupu do střediska budou moct diváci nahlédnout, jakým způsobem přepraví nejmodernější technologie člověka na Měsíc, Mars a dál. Dvouhodinový dokument NASA a SpaceX: Cesta do budoucnosti (NASA & SpaceX: Journey To The Future) mohou diváci sledovat v neděli 14. června od 22 hodin na Discovery Channel.

Štáb Discovery byl přítomen také u startu raketoplánu Crew Dragon z vesmírného střediska Kennedy v Cape Canareval na Floridě. Výsledkem je dvouhodinový pořad s názvem Kosmický start: Amerika se vrací do vesmíru (Space Launch: America Returns To Space), který byl zařazen do programu na 14. června od 20 hodin. Americký přímý přenos této události za účasti celé řady odborníků a hvězdných hostů se stal historicky nejsledovanějším pořadem na Discovery Channel.

Tento dokument je opět výjimečný unikátními záběry ze zákulisí příprav zatím poslední vesmírné mise s lidskou posádkou. Diváci tak budou mít možnost podívat se pod ruce technikům, vědcům, astronautům Bobovi Behnkenovi a Dougu Hurleymu i samotnému Elonu Muskovi, jejichž úkolem bylo dovést plán ke zdárnému konci.

Společnost SpaceX vůbec poprvé za svou historii vyslala do vesmíru raketu s lidskou posádkou. Výjimečnost této akce umocňuje navíc fakt, že od posledního startu z americké půdy uplynulo dlouhých devět let.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print