Jak bydlí mistryně světa Eva Samková?


Olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková je i mistryní světa. Prvního cenného kovu ze světového šampionátu se dočkala 1. února v americkém Solitude, kde všem jízdám suverénně kralovala.

Rodačka z Vrchlabí tak zkompletovala svoji zlatou sbírku. Je trojnásobnou juniorskou mistryní světa, vítězkou univerziády, celkovou královnou Světového poháru a v první řadě olympijskou vítězkou ze Soči 2014. Vloni v Pchjongčchangu přidala bronz.

Čekání se vyplatilo

“Je to super! Fakt jsem na to dlouho čekala, nebo ne čekala, ale teď mi to až dochází, že to bylo docela dlouhé. Ale na něco si člověk musí počkat. O to je to pak lepší. A bylo to fakt skvělé,” řekla Samková v nahrávce pro média. “V tréninku jsem se cítila v jízdách dost unavená a byla jsem z toho taková nesvá. Bála jsem se, ale najednou jsem se v závodních jízdách cítila úplně super. Bylo nádherně,” pochvalovala si.

“Ve finále jsem si věřila, že to vyjde. Snažila jsem se jet od začátku první a nedat holkám šanci. Čekala jsem, že mě dojedou, ale jela jsem na maximum celou dobu. Je to skvělý pocit. Celý tým makal skvěle, prkna jela a pocit je dobrý, když všechno klape. Jsem strašně ráda, že to takhle dopadlo,” dodala Samková, která je po dvojnásobné světové šampionce Ester Ledecké (paralelní slalom a paralelní obří slalom) druhou českou zlatou medailistkou z MS na snowboardu.

Projekt LIVI’N

Eva Samková se ještě před závody zapojila do projektu fotografa Derecka Harda s názvem LIVI’N. V tom umělec mapoval slavné osobnosti u nich doma. Podívejte se, jak Eva Samková bydlí. Fotky jejího bytu najdete ZDE.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí