Italská móda Liviana Conti otevřela v Praze první obchod


Liviana Conti

V Králodvorské ulici v Praze slavnostně otevřen v České republice již druhý butik italské značky Liviana Conti. Po pilotní brněnské prodejně je to tak další místo, kde nyní najdete nadčasové podzimní a zimní modely, jejichž hlavními atributy jsou pohodlí, kvalitní materiál a sofistikovaný minimalismus.

Široký rozptyl

Značka Liviana Conti, která vznikla v Miláně v roce 1982, se soustředí na nekonvenční módu. Je určena ženám, které vyžadují perfekcionismus, pohodlí a styl.

Kreativní úplety, které jsou od počátku hlavním rukopisem italského brandu, se v různém pojetí prolínají každou kolekcí. Modely Liviany Conti mívají poměrně široký rozptyl od elegantních minimalistických kousků až po extravagantnější kreace.

Vrstvení, hra se strukturou materiálů a občasné základní vzory jsou pro její kolekce typické. Kontrast nepostradatelné černo – bílé klasiky bývá vždy doplněn také o další sezónní barvy. Nové kolekce Liviany Conti jsou kromě Itálie a České republiky k mání ve Francii, Německu, Beneluxu, Španělsku, Švýcarsku, ale také v Číně, Japonsku, Rusku, Hongkongu, Tchaj-wanu, Austrálii či USA.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě