IMT Smile míří do Čech s novým albem. Hostují v něm Štíbrová a Cristovao


Populární slovenská kapela IMT Smile vydala ještě před prázdninami svojí novou studiovou desku Srdce Rozum Blvd. Svým fanouškům v Čechách ji představí v srpnu v rámci tří samostatných koncertů.

Kapelu IMT Smile původem z Prešova není potřeba ani v Čechách příliš představovat. Fungují už od roku 1992 a za tu dobu vydali přes deset řadových alb. Tím posledním je nahrávka Srdce Rozum Blvd, které má celkem 10 nahrávek. Mezi hosty alba je například Nikol Štíbrová, se kterou nahráli ústřední píseň Príliš Osobná Známosť pro stejnojmenný film, dalším hostem je Ben Cristovao, a to v lehce reggae rytmu laděné skladbě Miesto.

V polovině srpna se IMT Smile přesunou do Čech, kde odehraje trojici koncertů. Zahrají v Praze (12. 8.), Ostravě (13. 8.) a Brně (22. 8.). Naplánovaný koncert 14.8. v Tvrdonicích u Břeclavi je zrušen. Jejich letní šňůra je na Slovensku z velké části již vyprodaná a také na tuzemské koncerty pomalu ubývají.

IMT SMILE CZ KONCERTY 2021:

12. 8. 2021 PRAHA, Riegrovy Sady
https://www.ticketlive.cz/cs/event/imt-smile-muzika-v-parku-praha-12-8-2021

13. 8. OSTRAVA, Loděnice Děhylov
https://www.ticketlive.cz/cs/event/imt-smile-ostrava-13-8-2021

22. 8. Brno, Letní stage Sono
https://www.ticketlive.sk/sk/event/imt-smile-brno-22-08-2021

foto: Championship Music


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli