Hvězdou cyklistického ŠKODA CUPU byl Karel Camrda. Topforex bodoval v seniorské soutěži

V posledním závodě sezóny cyklisté stáje Topforex ATT Investments dosáhli dlouhodobých cílů, vytyčených týmovým vedením. Karel Camrda se může nově pyšnit trofejí pro celkového vítěze ŠKODA CUPU v kategorii do 23 let a Topforex ATT Investments udržel vedení v celkové klasifikaci týmů a dosáhl tak premiérového triumfu v české seniorské soutěži.

„Poslední závod Českého poháru byl třešinkou na dortu v už tak úspěšné sezóně,“ hodnotí letošní poslední představení svých svěřenců sportovní ředitel Petr Kaltofen. „Chtěli jsme před konkurencí uhájit první místo v kategorii do 23 let i v týmové soutěži, což nám vyšlo. Velmi si našich výsledků, které jsme vybojovali v silné konkurenci, ceníme a po krátkých oslavách se začneme s pokorou připravovat na příští rok,“ dodává.

Sedmý závod ŠKODA CUPU se jel ve velmi rychlém tempu. Trasa dlouhá 105 kilometrů se skládala z 35 okruhů. V čele závodu se střídaly ujeté skupiny, kdy v nejdelším úniku měl Topforex ATT Investments své zastoupení v podobě Matúše Štočka, který pak dojel na 4. pozici, následovaný pátým Tomášem Bártou. V kategorii U23 to znamenalo, že Topforex pódium ovládl úplně, když se za vítězným Štočkem a stříbrným Bártou radoval z bronzu Petr Klabouch.

Hlavním cílem závodu však bylo udržet celkové první místo Karla Camrdy v kategorii do 23 let, což se povedlo, na stupních vítězů ho navíc doplnil jeho týmový kolega Karel Tyrpekl, který se v celkovém pořadí umístil na 2. místě. Topforex ATT Investments zároveň nově kraluje soutěži týmů, když udržel náskok před Elkov Kasper Czech Cycling Team a Tj Favorit Brno.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli