Holič Laky Royal musel na audienci před rodinu missky, se kterou čeká dítě. Co si o něm mysleli?


Málokterý vztah v českém šoubyznysu je aktuálně tolik propíraný. Dvacetiletá miska Natálie Kočendová je v pátém měsíci se zřejmě nejslavnějším českým barberem Laky Royalem, který je proslulý svým potetovaným obličejem. Laky nyní poprvé popsal, jak probíhalo jeho představení v rodině Kočendové.

„Když jsme s Natálkou zjistili, že spolu čekáme dítě, tak to pro ni nebylo úplně jednoduché. Musela říct rodičům, že je těhotná s někým, koho do té doby vůbec neznali a nikdy s nikým nemluvili ani po telefonu,“ začal své vyprávění o seznámení s rodinou missky slavný holič v talk show (Ne)blázni novináře Tomáše Poláčka.

„U Natálky doma na mne čekalo asi 12 lidí – obě babičky, oba dědové, tety, strejdové a samozřejmě rodiče. Já jsem se slušně oblékl, všem jsem přinesl květiny a na nic jsem si nehrál. Jel jsem to na upřímnost. Moje tetování už znali z internetu, takže to pro ně nebyl takový šok. A přijali mne skvěle. Těší se na miminko a všechno dopadlo dobře,“ popsal Laky Royal svůj vstup do rodiny matky svého budoucího dítěte.

Těhotenství Kočendové, která díky svému umístění v soutěži krásy měla právo na účast v mezinárodním klání krásných dívek, ovšem nešokovalo jen rodinu Natálie. Své překvapení neskrývala ani organizátorka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko.

„Ukázalo se, že Natálie už v době konání finále byla v druhém měsíci těhotenství. Kvůli tomu jí tak nemůžeme poslat na mezinárodní soutěž, ale k těhotenství jí samozřejmě gratulujeme, protože to je mnohem důležitější než všechny soutěže krásy na světě,“ řekla tehdy Makarenko.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí