Hokejové mistrovství se blíží. Organizátoři představili nového sponzora


Mistrovství světa v ledním hokeji, jedna z nejvýznamnějších sportovních událostí roku, se nezadržitelně blíží. V letošním roce se akce koná v České republice, konkrétně v Praze a Ostravě od 10. do 26. května 2024. Společnost Tesco dnes oznámila, že je oficiálním sponzorem této prestižní události.

„Češi včetně našich zákazníků a kolegů v Tesco hokej milují. Navíc letos se mistrovství světa bude konat v ČR, a proto jsme se rozhodli stát se oficiálním sponzorem a promítnout toto sdílené nadšení pro hokej do velmi atraktívní a vtipné kampaně. Zákazníci u nás budou moci soutěžit prostřednictvím Clubcard aplikace o spoustu velmi zajímavých cen včetně vstupenek na finále,“ vysvětluje Zuzana Grinčová, marketingová ředitelka pro Tesco Česká republika.

Kampaň spojená se sponzorstvím Mistrovství světa v ledním hokeji pod záštitou Mezinárodní hokejové federace bude spuštěna ve středu 19. dubna. Tesco slibuje zábavnou a vtipnou kampaň, která osloví nejen vášnivé fanoušky hokeje, ale i širší veřejnost. Zároveň odstartuje soutěž o lístky na hokej a další velmi zajímavé ceny prostřednictvím Clubcard aplikace. Do soutěže se budou moci zapojit zákazníci prostřednictvím nákupu v kterékoli prodejně Tesco nebo na Tesco Online.

Foto: Tesco


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli