Hip Hop Kemp 2016: Hra končí


A je to venku. Hra končí. Byli jste napnutí? Ne každý má smysl pro humor. Ne každý se chce namáhat, hledat, objevovat. Ne každý chce kupovat rap v pytli, výročí, nevýročí. Už vás nebudeme dál trápit ani napínat. Zdá se, že jistota, klasika a tradice je tím, co chcete nejvíc. A tak to pro vás máme. Krom odhalení všech naznačených jmen je tu na závěr i jeden mamut. Nebo vlastně dva a to Method Man a Redman!

Proč? Protože k našemu fesťáku a vám – jeho fanouškům mají zvláštní vztah a už to několikrát dokázali. Protože koho lepšího si pozvat na oslavu našich patnáctých narozenin. Protože jejich show nikdy nezklame. Protože i v roce 2016 vyprodávají sály napříč Evropou. Protože Wu-Tang is forever. Protože Kemp. Protože prostě proto. A ne, lineup nekončí, kdyby to snad byl dotaz. Do konce června vás ještě několik várek čeká.

 Vstupenky na Hip Hop Kemp 2016 koupíte online na Hiphopkemp.cz nebo v kamenných obchodech Queens v Praze, Brně a Ostravě. Klasická třídenní vstupenka do konce května stojí 1700 korun, VIP lístek vyjde na 3100 korun.

hip-hop-kemp-rethodmen_bez_cenzury


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí