Hip Hop Kemp 2015 hostí tanečníky světového kalibru


Hip Hop Kemp se blíží a s ním tradičně také Game Over Bboyz Arena – taneční stage nabitá programem ze všech odvětví pouličního tancování. Největším lákadlem jsou každoročně taneční battly. Jak bude breakdance na letošním Kempu vypadat?

Nejprve je třeba zmínit, v jakých disciplínách se vlastně bude soutěžit. Tentokrát se chystá speciální battle Toprock + Footwork 2vs2, který ve čtvrtek 20. srpna zahájí hiphopkempovou taneční zábavu. V pátek se můžete těšit na battle 1 vs 1, jehož finále proběhne formou 7toSmoke, a v sobotu akce jako vždy vyvrcholí kategorií b-boys 3vs3.

Breakdance na Hip Hop Kempu každým rokem láká velkou spoustu diváků a fanoušků, a tak se organizátoři nebojí zvedat úroveň tanečních battlů na maximum. Základem akce je kvalitní porota. Ta bude složená z tanečníků světového formátu. Mezi potvrzenými jmény jsou tanečníci Lagaet (Momentum Crew, Portugalsko) nebo FastFoot (Predatorz Crew, Rusko).

Battly se neobejdou bez špičkových soutěžících. Svou účast potvrdili taneční skupiny jako OBC Crew (Rusko), Infamous Crew (Francie), Unik Breakers (Mexiko) nebo Breaknuts (Polsko), a tak se rozhodně bude na co dívat. Nebude chybět ani taneční elita československé scény.

O hudbu v průběhu battlů se postará DJ Jasty. Rozhodně se na Kempu nevyhýbejte taneční stagi a přijďte dancers podpořit svou energií. Bude to stát za to.

hhkkk-web


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print