Desperados Highjump 2016 se raketově blíží!


Jako každoročně, se i v roce 2016 můžeme těšit na velmi oblíbenou akci Desperados Highjump, tedy otevřené mistrovství České Republiky ve skocích do vody ve volné přírodě, doprovázené kvalitním hudebním doprovodem a všemožnými dalšími aktivitami.

Jak je již tradicí, Highjump se uskuteční v lomu v Hříměždicích u Příbrami, a to 5. a 6. srpna. Účast na závodech již potvrdilo velké množství předních světových skokanů, takže velké podívaná nás zaručeně nemine. Závody se budou konat ve skocích ze 12 a 16 metrů nad vodou. Dále se pak také uskuteční závod z pětimetrové houpačky a exibiční skoky těch nejotrlejších ze 30 metrů.

Nebude chybět několik hudebních stagí s předními českými artists a DJs, mnoho stánků se všemi možnými druhy občerstvení. Vstupenky na oba dny jsou do 14. června možné k zakoupení za speciální cenu 500 Kč, poté za 700 Kč.

Highjump 2016

Cover: Foto archiv www.HIGHJUMP.cz


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print