Heroes Gate 28 se blíží. A s ní i generační obměna fighterů


Pořadatel Heroes Gate s radostí oznamuje datum a místo konání události, která potěší nejednoho sportovního fanouška. Heroes Gate 28 se bude konat dne 2. prosince 2023 v UNYP Aréně v Praze.

Galavečer Heroes Gate 28 bude hostit zkušené “pardály” české bojové scény, včetně takových jmen jako Ladislav Kutil, Josef Král, Luboš Vrňata a Tomáš Hron. Tito legendární bojovníci předají pomyslné žezlo mladým talentovaným zápasníkům, mezi nimiž jsou Kelvin Soquessa, Pavel Touš ml., Patrik Kutil, Lukáš Hudler, Vojtěch Khol a Štěpán Venda. Nebudou chybět ani jména jako jako Michal Zátorský a Václav Žemla. Těšit se tak můžeme na kvalitní zápasy plné adrenalinu a emocí. „Chtěl jsem se potkat na jednom galavečeru se svými syny a to si teď splním. Dám si poslední fight své kariéry a předám žezlo mladé generaci,“ říká zápasník a pořadatel Ladislav Kutil.

„Heroes Gate poprvé v kleci to je ta největší novinka. Celý galavečer bude přenášet O2tv sport. Čeká nás minimálně 11 soubojů podle pravidel mma, boxu a K1,“ říká jeden z pořadatelů Pavel Touš. Kompletní fight card bude již brzy k dispozici na sociálních sítích Heroes Gate.

Vstupenky na tuto výjimečnou událost jsou již k dispozici v síti ticketstream.cz.

Foto: Heroes Gate


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli