Stanice HBO zveřejnila další video k 6. řadě Game of Thrones


Už za 14 dní se konečně dočkáme odvysílání první epizody šesté řady jednoho z nejúspěšnějších seriálů všech dob, Game of Thrones. Nedávno byl odvysílán oficiální trailer k očekávaé šesté řadě, kde se objevila spousta zcela nových záběrů, které nám zlehka odpověděly na několik otázek, ale po zhlédnutí nám přibylo spíše více otazníků.

V jednom ze záběrů z již zmíněného traileru jsme mohli vidět Sera Davose, který stojí u těla Jona Sněha, obklopen několika dalšími muži, a vše naznačovalo tomu, že se s nimi hodlá utkat. Televizní stanice HBO uvolnila prodlouženou verzi tohoto záběru, ve němž Davos střeží Jonovo tělo společně se zlovlkem Duchem a několika muži, před členy Noční hlídky. Mimo to, HBO zveřejnila oficiální název k prvnímu dílu. Ten se bude jmenovat The Red Woman, což jednoznačně odkazuje na Melisandru. Po internetu kolují dohady, že právě paní ohně by mohla oživit padlého bastarda od Eddarda Starka.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě