Gruppo Salsiccia – klip No. 3. Refrén zní z Marsu


Hudební formace Gruppo Salsiccia rappera Oriona vypouští do éteru další, v pořadí už třetí, klip. Tentokrát ke skladbě Refrén. Sledujte přistání na Marsu i úklidové akce Brontosaurus na Měsíci, které pro vás zdokumentoval kanál Cosmos Discovery.

Sonda Perversace 3, kterou řídí samotní členové, přistane na Marsu a o měsíc tak předběhne nejdražší sondu všech dob Perseverance. Na zpáteční cestě se zastaví i na Měsíci, aby uklidila odpadky po předešlých expedicích. Tak se dá jednoduše shrnout scénář klipu ke skladbě Refrén uskupení Gruppo Salsiccia, jež vesmírnou štafetu převzalo od Gagarina, Lajky, Remka, Ládínka, Ripleyové i Sandry Bulock. Na platformách Spotify, Apple Music či YouTube je song k poslechu od 28. února.

Režie klipu, ve kterém si zahrála i Žofie Dařbujánová z MYDY, se ujal Luboš Svoboda, kameru má na svědomí Jiří Wagner a střih Martin Palouš.

„V pořadí třetí klip, který vyšperkoval náš Luban, je online. Poleť s námi tam, kam všichni chtějí. Je ale jen pár vyvolených. Chceš to být i ty? C’mon!“ láká Orion na klip k songu Refrén.

Gruppo Salsiccia, pod patronátem labelu BiggBoss, je nový multižánrový projekt rappera Oriona, zakladatele legendárních PSH. Spolu s ním se na projektu podílí režiséři a hudebníci Luboš Svoboda, Giulio De Blasio a hudební mág Tomáš Konůpka, známý z hudební formace Android Asteroid. Uskupení se zrodilo postupně z pravidelných hudebních setkání, na kterých vznikly desítky skladeb. „Všichni děláme všechno. Už tři roky zpátky jsme si začali jen tak hrát se samplerem, Luboš Svoboda je basák a hraje i na synťáky, Giulio sedí u kompu a já do všeho kecám…“, popisuje tvorbu Orion. Nyní z vytvořených skladeb vybírají ty, které by chtěli publikovat, a sami tvrdí, že nemají žádnou konkrétní cílovou skupinu. To je pro ně celý svět.

Videoklip naleznete na YouTube kanále Gruppo Salsiccia.

foto: Gruppo Salsiccia


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí