Giudi prezentuje nevšední klip plný krásy a lásky bez předsudků


Zpěvačka Giudi nový singl Tribe

Nový klip k singlu Tribe pracuje osobitým stylem s otázkami diverzity a předsudků, které jsou v naší společnosti stále rezonujícím tématem. Giudi navazuje na předchozí vizuálně pestré a originální videoklipy, které vysoce vybočují ze standardu tuzemské tvorby. O režii klipu se postaral Tomáš Bláha.

Seberozkvět

Videoklip Giudi a režiséra Tomáše Bláhy se odehrává v prostředí autentických původních maleb barokního zámku Nebílovy na západu Čech. V textu skladby Tribe zpěvačka říká:

Seek the light in the dark and let this light shine out.

Je patrné, že Giudi navazuje na svou předešlou tvorbu motivačním tématem vnitřního ducha a seberozkvětu.

Tribe je tvůj kmen

Barokní symbol květů reflektuje i cover k singlu, na kterém Giudi spolupracovala s vyhledávanou srbskou surrealistickou umělkyní Indig0. V klipu je obsazen velmi osobitý komparz, jeho pozadí vysvětluje zpěvačka následovně:

“Velmi mě mrzí, že zejména mimo Prahu naše společnost stále nemá pochopení k lidem, kteří vybočují z “normálu” a vlivem populistické politiky se dokonce, troufnu si říct, v některých ohledech stává xenofobní až rasistická. Pro mě osobně jsou vzájemný respekt, krása všech etnik a různorodost sebevyjádření, obrovskou inspirací. Jednotlivé postavy ve videoklipu vyjadřují jedinečnost každého člověka. Chtěla jsem podpořit i queer prostředí, proto jsem se spojila s New Aliens Agency, kteří zastupují netradiční a všestranné umělce, nebojí se jít s kůží na trh a posouvat hranice. Tribe je tvůj kmen, rodina, a to nejen pokrevní.

Z řad tanečníků Giudi oslovila Maki Kafkovou, která k sobě přibrala tanečníky Fukiho a Nack ‘O’ Flexe a postarala se o celou choreografii a signature moves. Na výsledek se podívejte zde:

Deep-pop

Giudi je sólová interpretka a skladatelka, která svou tvorbu označuje jako deep-pop (alternativní pop s prvky elektroniky a downtempa). V roce 2017 vyšlo její debutové EP Reborn To Be, na jehož zvuku se podílel i americký producent Brent Kolatalo, který spolupracuje s umělci jako Kendrick Lamar, Lana Del Rey nebo Lorde.

EP obsahuje dva úspěšné singly Seaside a Into The Woods. Ty byly zařazeny do rotací rádií Expres FM, Radia Wave, Radia 1 nebo Fajn Radia.

Žádanou interpretkou ve světě módy

V roce 2018 získala Giudi prestižní ocenění, a to stříbrný Objev roku hudební ankety Žebřík. Giudi je známá pro svůj silný cit k vizuální estetice, o čemž svědčí i její samotné hudební videoklipy, ve kterých často zapojuje neotřelé módní návrháře.

I díky tomu je žádanou interpretkou ve světě módy. Vystupovala například na pražském Fashion Weeku nebo Czechoslovak Fashion Weeku a na jaře letošního roku ji čeká vystoupení na Baťa Fashion Weeku, kde si vybrali její nový singl Tribe jako ústřední skladbu celé přehlídky.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí