Gameplay trailer z adventury Syberia 3 je venku


Společnost Microids zveřejnila šestiminutové gameplay video z blížící se adventury Syberia 3. Hra se na pulty obchodů dostane už 20. dubna letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Později bychom se pak měli dočkat i verze pro Nintendo Switch.

Očekávaná hra zavede hráče do mysteriózního světa, který bude poprvé kompletně ve 3D. Těšit se můžete na příběh, v němž se setkáte s řadou zajímavých postav a fascinujících objevů z pera Benoita Sokala. Příběh hry bude přímo navazovat na předchozí díl z roku 2004, přičemž hlavní hrdinkou bude Kate Walkerová, která bude mít za úkol uniknout z psychiatrické léčebny.

„Po tom co opustila ostrov, je Kate nalezena umírající na břehu řeky u kmene Youkole, nomádů, kteří migrují krajinou na svých sněžných pštrosech. Společně poté uvíznou ve vesnici Valsembor, kde musí přijít na to, jak pokračovat ve svém putování. Na záda jim dýchají nepřátelé a Kate samotné také její minulost,“ přibližuje hru tisková zpráva.

foto: popgeeeks.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí