Fotoreport: nově vzniklý projekt Merch or Die oficiálně otevřel své brány


Komunita nadšenců do urban kultury a (nejen) rapového žánru má nad sebou nová křídla. Jmenují se Merch or Die a jde o projekt, který funguje jako platforma reprezentující přesně to, co slovo „merch“ ve skutečnosti znamená.

Tenhle store čerstvě najdete v centru pražských Vinohrad na adrese Libická 12. Dveře se mu oficiálně otevřely včera večer a od teď je útočištěm pro všechny fanoušky domácí hudební tvorby. Jelikož jeho hlavní myšlenka stojí na tom, že merch není jen bezduchý kus oblečení, ale měl by naopak pojit interpreta a fanouška, budou zde pravidelně pořádány meet’n’greet a další společenské akce.

Najdete tu jak novou školu v podání Pil C, Logica a HAHA Crew, tak stálice jako je Rytmus, Ekor, Separ, celý Ty Nikdy Label a další. Tak až půjdete někdy kolem, rozhodně se nezapomeňte zastavit. Ale ještě předtím zascrollujte naším fotoreportem z otevíračky.

foto: Adamko


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli