FOKUS optik je novým generálním partnerem Prima Run. Poběží se už v sobotu


Tradiční pětikilometrový běh pod taktovkou skupiny Prima, který se letos poběží 20. srpna na pražském Výstavišti, má nového generálního partnera. Stala se jím společnost FOKUS optik, největší síť optik v Česku a na Slovensku.

FOKUS optik vidí v tomto partnerství příležitost, jak veřejnost informovat o důležitosti prevence zraku. „Díky této spolupráci máme šanci upozornit na ochranu očí, na kterou (nejen) při běhu často zapomínáme. Proto budou mít účastníci tohoto běžeckého klání možnost nechat si na stánku FOKUS optik zdarma vyšetřit zrak. Poskytneme také servis brýlí a další poradenství, doplňuje Marián Cápay, generální ředitel sítě optik FOKUS.

Toto spojení si pochvaluje také Prima. „Jsme rádi, že jsme si pro letošní Prima Run vybrali právě FOKUS optik. Nejenže se jedná o českou firmu s dlouholetou tradicí, ale hlavně o partnera, který je spojen s řadou námi pořádaných eventů, kde vždy přináší účastníkům nejen aktivní osvětu v péči o svůj zrak, ale i další atraktivní program,” vysvětluje Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Vedle FOKUS optik akci podpořili další společnosti jako OZP, Canon, Omega Optix, Nikon a další. Registrace probíhají na webových stránkách www.fokusoptikprimarun.cz. Účastníci se mohou těšit na zábavný doprovodný program s tvářemi vlajkového seriálu televize Prima ZOO nebo na vystoupení multižánrové hudební kapely Botox.

Foto: FOKUS optik


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí